Nawet najpiękniejsze dziewczyny bez ładnego uśmiechu i błysku w oku nie są ładne
Uśmiech to pierwsze na co Krzysztof Gojdź zwraca uwagę, gdy poznaje kobietę. Jego zdaniem brak uśmiechu odbiera urodę nawet najpiękniejszym paniom. Lekarz nie lubi kobiet wulgarnych i niemiłych w stosunku do innych ludzi.
Krzysztof Gojdź zawsze ma uśmiech na twarzy. Tego samego szuka u każdej nowo poznanej osoby, niezależnie od płci. Twierdzi, że zwraca wówczas uwagę na usta i oczy i w nich stara się dojrzeć uśmiech. W przypadku kobiet, w następnej kolejności ocenia ich wygląd – głównie figurę i strój.
– Ale ta szczerość bijąca z oczu i uśmiech jest absolutnie najważniejsza, bo nawet najpiękniejsze dziewczyny bez ładnego uśmiechu i tego błysku w oku nie są ładne – mówi dr n. med. Krzysztof Gojdź agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.
Między innymi z tego powodu lekarz nie lubi kobiet, które nie patrzą swemu rozmówcy w oczy. Istnieje też kilka innych cech, które zniechęcają go do nawiązania znajomości.
– Nie lubię wrednych, niemiłych ludzi, którzy nastawieni są właśnie tylko na ten hejt. Nie lubię takich wulgarnych kobiet, wyzywająco ubranych i takich smutnych – mówi Krzysztof Gojdź.
Lekarz nie ukrywa, że kiedyś zwracał uwagę na defekty urody nowo poznawanych kobiet i zastanawiał się, które z nich mógłby skorygować. Twierdzi, że wiele kobiet boi się nawiązać z nim kontakt poza kliniką myśląc, że szuka w ich twarzach zmarszczek i innych niedoskonałości. Gwiazdor TVN Style zapewnia jednak, że nie patrzy na kobiety w ten sposób i nie nakłania natychmiast do dokonania korekt.
– Ja jestem trochę może spaczony zawodowo, że też patrzę na wszelkie niedoskonałości skóry czy też rysów twarzy. Ale też w tych niedoskonałościach często widzę właśnie piękno – mówi Krzysztof Gojdź.
Lekarz podkreśla, że jest zwolennikiem naturalnego piękna i nieinwazyjnych metod walki z upływającym czasem.
Może to Ci się spodoba
76 proc. dzieci w wieku od 6 do 12 lat ma próchnicę
Polska zajmuje drugie miejsce w Europie pod względem rozwoju próchnicy wśród najmłodszych. Szacuje się, że tą chorobą dotkniętych jest aż 76 proc. dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Eksperci przekonują, że
Dzieci i wnuki palaczy obciążone genetycznie
Najnowsze badania wykazują, że palenie może mieć wpływ na zdrowie nie tylko dzieci, lecz także wnuków palacza. Zmiany w DNA są bowiem przenoszone nawet w trzeciej generacji. Palenie wpływa m.in. na odporność potomków.
Rozpoczęcie biegania bez przygotowania może doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych
Choć bieganie to panaceum na wyzwania dnia codziennego, to jednak do tej aktywności fizycznej trzeba podchodzić z dużą rozwagą – twierdzi Mateusz Jasiński, autor bloga TrenerBiegania.pl. Osoby, które przez dłuższy czas nie uprawiały
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!